Katalog branżowy firm
Dodaj ogłoszenie
regulamin
 
Województwo: Obiekt: szukaj
 
Strona główna   »   

warmińsko-mazurskie   »   Elbląg   »   Hotele   »   Hotel Gromada
 

Hotele Elbląg - Hotel Gromada

«« powrót
warmińsko-mazurskie, Elbląg 
Hotel Gromada  


Obiekt: Hotel
Standard:
Województwo: warmińsko-mazurskie
Miejscowość: Elbląg
Kod pocztowy: 82-300
Ulica: Słowiański 2
Tel.: b.d.
Fax: b.d.
E-mail: b.d.
WWW: b.d.

Nr oferty: 14072
Data dodania: 2007-04-19
Mapa Elbląg  Mapa Elbląg  »
 
Ilość pokoi:   112  
  
 
Opis obiektu:

ELBLĄG
Miasto położone wzdłuż trasy Warszawa - Gdańsk, otoczone niezliczoną ilością kanałów, dających możliwość poruszania się drogą wodną w kierunku Kaliningradu, Krynicy Morskiej i Fromborka.

Hotel GROMADA ***
W hotelu położonym w centrum miasta, w sąsiedztwie Starówki i przystani Żeglugi stworzyliśmy doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji oraz do różnego rodzaju spotkań towarzyskich, biznesowych czy naukowych.

Zapraszamy do biesiadowania w restauracji Ratanowa i Europejska. Przy blasku świec i dyskretnej muzyce, skosztujecie Państwo dań, sporządzonych według oryginalnej receptury Szefa Kuchni ! A na popołudniową kawę zapraszamy na hotelowy taras lub do Aperitif Baru. Profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne pozwalają na organizację: seminariów, kursów, konferencji, sympozjów. W wolnym czasie można skorzystać z dodatkowych atrakcji wedle upodobania: sauna, solarium, gabinet masażu, salon fryzjerski.

Na Państwa życzenie organizujemy spotkania kameralne i okolicznościowe (przyjęcia, wesela, bankiety). Jeśli nasi Goście zażyczą sobie specjalnych atrakcji służymy organizacją m.in. aktywnego wypoczynku zespołowego pod fachowym kierownictwem (wspinaczki na skałkach - Spiderman, kasyno, gry, impreza w stylu Al Capone).

Dobry i gościnny Hotel naszym zdaniem to nie tylko wnętrza, eleganckie pokoje, urzekające otoczenie. Dobry Hotel to przede wszystkim świetny serwis, fachowa i życzliwa obsługa. Jesteśmy przekonani, iż pod tym względem potrafimy sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasza dewiza to wypoczęty i zadowolony Gość!

Lokalizacja
Hotel położony jest w centrum Elbląga obok odrestaurowanej starówki i przystani żeglugi.
Odległość od lotniska Gdańsk - Rębiechowo 70 km, dworca PKP i PKS 1 km.

Restauracje
- Restauracja "Europejska" - 140 miejsc, w godz. 7.00 - 11.00
- Restauracja "Rattanowa" - 60 miejsc, w godz. 11.00 - 23.00
- Klub Nocny Onufry - 50 miejsc, w godz. 21.00 - 02.00
- Aperitif bar - 20 miejsc, w godz. 16.00 - 23.00

W Hotelu Gromada znajdują się 2 klimatyzowane restauracje: Europejska i bardziej stylowa Rattanowa. Serwowane są w nich wyśmienite dania kuchni regionalnej i europejskiej sporządzone według oryginalnych receptur szefa kuchni. Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco z najwyższej jakości produktów.

Na popołudniową kawę zapraszamy na hotelowy taras lub do Aperitif Baru, na wieczorne szaleństwa przygotowaliśmy Nocny Klub Onufry.

Organizujemy kompleksowo wszystkie uroczystości rodzinne: wesela, chrzciny, komunie, urodziny, rocznice i inne.

Szeroki zakres usług jaki oferują restauracje: od codziennej obsługi gości indywidualnych do zorganizowanych bankietów zdobyły już uznanie stale rozszerzającej się grupy konsumentów. Zwolenników kameralnej atmosfery zapraszamy do stylowo urządzonej sali bankietowej, w której jest zapewniona dyskrecja spotkań.

Sale konferencyjne
Dla Firm i Instytucji organizujących różnego rodzaju konferencje, szkolenia, sympozja, promocje, pokazy, imprezy jubileuszowe czy integracyjne przeznaczyliśmy 6 sal szkoleniowo-konferencyjnych różnej wielkości.
- Atrium
- Niebieska
- Bursztynowa
- Witrażowa
- Różowa
- Bankietowa

Sprzęt techniczny wliczony w cenę wynajmu:
- rzutnik pisma
- rzutnik slajdów
- flipchart
- TV + video
- ekran
- mikrofony + nagłośnienie

Na specjalne życzenie :
- projektor multimedialny
- kabina do tłumaczeń symultanicznych
- i inne

Rekreacja
Dobra lokalizacja Hotelu stanowi doskonałą bazę dla organizacji pobytów o charakterze krajoznawczym i rekreacyjno - wypoczynkowym.

Koniecznie należy zobaczyć Kanał Ostródzko-Elbląski, unikatowy na skale światową zabytek techniki. Został zbudowany w latach 1845 – 1860 według projektu inż. J. Stenke. Pierwotnie służyć miał do przewozu towarów, przede wszystkim drewna, obecnie wykorzystywany jest wyłącznie do celów turystycznych. System pięciu pochylni umożliwia statkom pokonanie różnicy poziomów lustra wody z jeziora Drużno do położonego o 100 m wyżej jeziora Piniewo. Statek płynie więc nie tylko po wodzie, ale także po lądzie. O atrakcyjności kanału stanowi również malowniczy krajobraz, a samo jezioro Drużno jest rezerwatem ptactwa wodnego. Rejs z Elbląga do Buczyńca trwa ok. 5 godzin. Na statku znajduje się bar serwujący napoje oraz gorące dania . Rejsy po kanale odbywają się od 15 maja do 20 września.

Inne atrakcje to: wycieczki wodolotem do Krynicy Morskiej i Kaliningradu, zwiedzanie Malborka, Fromborka i Gdańska.
 

Opinie internautów  
Do tej pory nikt nie wyraził opinii o powyższym obiekcie.
UWAGA: Redakcja serwisu nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

Wszelkie zapytania dotyczące ofert prosimy kierować do osób zamieszczających ogłoszenia.Zobacz również:  
Oferty z regionu: 
Oferty z całego kraju: 
 
 
DODAJ OGLOSZENIE        KATALOG FIRM        REGULAMIN SERWISU        REKLAMA W SERWISIE
All rights reserved     Copyright © 2019     poznajkraj.pl